تور قشم سفیر گردش

در تور قشم  سفیر گردش می توانید اطلاعات جامعی از سفر به قشم , خرید تور لحظه آخری قشم و مقایسه قیمت تور قشم در آژانس های هواپیمایی معتبر را بدست آورید.

تور قشم سفیر گردش , جزیره قشم به‌عنوان بزرگترین جزیره ایران و خلیج‌فارس در تنگه هرمز قرار دارد. این جزیره در چند دهه اخیر به یکی از جاذبه های توریستی و گردشگری تبدیل شده‌است.این جزیره برای مسافران و تورهای گردشگری مقصد محبوبی به شمار می رود.  از نقاط دیدنی و جاذبه های گردشگری قشم بازارها و دیدنی‌های طبیعی آن چون جنگل‌های حرا، غارهای خربس، تنگه چاهکوه، دلفین‌های آبی خلیج فارس، دره ستاره‌ها، جزایر ناز و سیمین و غار نمکدان است.

بهترین زمان سفر به قشم

بهترین زمان سفر به قشم را می توان به اوایل بهار و اواخر زمستان اشاره کرد که دارای هوایی مطلوب و دلنشین هستند. همچنین اواخر پاییز هم می تواند برای سفر به قشم مناسب باشد، اما این نکته را در نظر داشته باشید اگر می خواهید در قشم از تفریحات آبی و یا تفریحات هوایی استفاده کنید به شما توصیه می شود در فصول بهار و تابستان به این جزیره سفر کنید. لازم به ذکر است فصل بهار از تابستان کمی شلوغ تر است، اگر از مکان های شلوغ فراری هستید در فصل تابستان به جزیره زیبای قشم سفر کنید. در کل مناسب ترین زمان برای سفر به جزیره دیدنی قشم فصل بهار می باشد و ترجیحا اوایل این فصل بهترین زمان سفر به جزیره قشم به شمار می آید.

قیمت تور قشم

برای مشاهده قیمت تور قشم و سفر به قشم و اقامت در این شهر گزینه های متنوعی پیش روی شما قرار دارد. از آن جایی که امکان سفر از مبدا شما به قشم وهرآنچه نیاز دارید در تور وجود دارد یا خیر حتما با آژانس هواپیمایی مورد نظرتان مشورت کنید. روش سفر روی قیمت تور قشم بسیار اثر گذار است. همچنین هتلی که از میان هتل های قشم برای اقامت در آن انتخاب می کنید یکی از مهم ترین عوامل تعیین قیمت تور قشم محسوب می شود.

برای رزرو تور قشم ارزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز وارد سایت سفیر گردش شوید و قیمت تور قشم را در آژانس های مسافرتی متعددی با هم مقایسه و بررسی نمایید. با سفیر گردش می توانید تور قشم ارزان را به راحتی و تنها با چند کلیک انتخاب کنید.

عنوان تور
مدت اقامت
ایرلاین و آژانس
قیمت