تور مشهد سفیر گردش

در تور مشهد  سفیر گردش می توانید اطلاعات جامعی از سفر به مشهد , خرید تور لحظه آخری مشهد و مقایسه قیمت تور مشهد در آژانس های هواپیمایی معتبر را بدست آورید.

تور مشهد سفیر گردش ,  شهر مشهد و اقع در استان خراسان رضوی یکی از استان‌های تاریخی و مذهبی ایران محسوب می‌شود. این شهر سالانه میزبان تورهای مسافرتی بسیاری از مسافران داخلی و خارجی است که برای زیارت و مراسم‌های مذهبی با استفاده از تور مشهد به این شهر سفر می‌کنند. دلیل اصلی این حجم مسافر و گردشگر وجود بارگاه امام رضا(ع) در شهر مشهد است.

آرامگاه خیلی از بزرگان دین، شعر و ادبیات مثل فردوسی و عطار نیشابوری که تاثیر به سزایی در فرهنگ و زبان ایرانی‌ها داشته اند، در این شهر و توابع آن قرار دارد. از مکان های گردشگری مشهد می توانیم به تفریحگاه هایی مثل طرقیه و شاندیز و مجموعه های تفریحی مثل شهر بازی و پارک های آبی سرپوشیده اشاره داشته باشیم.

بهترین زمان سفر به مشهد

از نظر آب و هوایی:

فصل بهار را می توان در مجموع بهترین فصل برای سفر به مشهد دانست. البته پیشنهاد می کنیم ۱۵ روز اول فروردین را از این زمان خط بزنید و دور آن را خطی قرمز بکشید. چرا که شلوغی شهر مشهد در این ۱۵ روز بیداد می کند. ۲۰ فروردین ماه تا اواسط خرداد ماه بهترین زمان برای سفر به مشهد در تمام طول سال است.

از نظر مناسبتی:

ماه رمضان حرم امام رضا (ع) حال و هوای دیگری دارد؛ در این ماه جلسات تلاوت قرآن در چندین نوبت از بعد از اقامه نماز صبح تا پاسی از شب در مسجد گوهرشاد یا صحن امام خمینی برگزار می‌شود.

از مراسم‌ مختص رمضان در حرم امام رضا (ع)، مراسم افطاری است که یکی از بزرگ‌ترین مراسم‌ افطاری جهان اسلام و خوان کرم گسترده امام رضا (ع) برای افراد بی‌بضاعت گسترده است که  با نظم بسیار خوبی برگزار می‌شود.

دهه کرامت و روز میلاد امام رضا (ع) هم یکی از بهترین زمان‌های سفر به مشهد است؛ چراکه آذین‌بندی حرم مطهر و تزیین آن با انبوهی از گل‌های زیبا؛ زیبایی آن را دو چندان می‌کند.

روز شهادت امام رضا (ع) هم می‌تواند زمان مناسبی به برای سفر به مشهد باشد.


. بیشتر بدانید : جاذبه های گردشگری مشهدتور مشهد

 قیمت تور مشهد

برای مشاهده قیمت تور مشهد و سفر به مشهد و اقامت در این شهر گزینه های متنوعی پیش روی شما قرار دارد. از آن جایی که امکان سفر از مبدا شما به مشهد وهرآنچه نیاز دارید در تور وجود دارد یا خیر حتما با آژانس هواپیمایی مورد نظرتان مشورت کنید. روش سفر روی قیمت تور مشهد بسیار اثر گذار است. همچنین هتلی که از میان هتل های مشهد برای اقامت در آن انتخاب می کنید یکی از مهم ترین عوامل تعیین قیمت تور مشهد  محسوب می شود.

برای رزرو تور مشهد ارزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز وارد سایت سفیر گردش شوید و قیمت تور مشهد  را در آژانس های مسافرتی متعددی با هم مقایسه و بررسی نمایید. با سفیر گردش می توانید تور مشهد  ارزان را به راحتی و تنها با چند کلیک انتخاب کنید.
عنوان تور
مدت اقامت
ایرلاین و آژانس
قیمت