تور کیش سفیر گردش

در تور کیش  سفیر گردش می توانید اطلاعات جامعی از سفر به کیش , خرید تور لحظه آخری کیش و مقایسه قیمت تور کیش در آژانس های هواپیمایی معتبر را بدست آورید.

تور کیش سفیر گردش , کیش، یکی از زیباترین جزایر ایران در قلب خلیج فارس است که جذابیت خیره‌کننده آن، سالانه میلیون‌ها گردشگر داخلی و خارجی را به سمت خودش می‌کشاند. در تور کیش، می‌توانید متفاوت‌ترین تفریحات را تجربه کنید و در زیبایی دریا و ساحل این جزیره غرق شوید. در کنار کشتی یونانی می‌توانید غروب بی‌نظیر خورشید را تماشا کنید و در شهر باستانی حریره، پر از حال‌و‌هوای قدیم شوید. حتما غذاهای محلی مثل مضروبه و مرگوگ را نوش جان کنید و از طعم بی‌نظیرشان لذت ببرید. رستوران‌ها، هتل‌های لوکس،تفریحات آبی متنوع و بسیار جذاب ، ترکیب ساحل و دریا و طلوع و غروب خورشید، بخشی از زیبایی هایی است که در تور کیش می توانید از آنها لذت ببرید.

بهترین زمان برای سفر به کیش

در تمام ماه های بهار، آب و هوای کیش ملایم است و هنوز بادهای شدید و بارش های تند هوای شرجی تعدادشان کم است.

تابستان کیش، آب و هوایی گرم و بسیار شرجی دارد اما از باران خبری نیست. گرمای بیش از حد این جزیره بیابانی گاهی به ۵۰ درجه در بعضی از نقاط هم می رسد. بنابراین بهترین زمان سفر به کیش برای افرادی که از گرما فراری اند، نخواهد بود

مهر ماه هوای کیش هنوز گرم و شرجی همانند تابستان است و بارندگی در هر روز اتفاق نمی افتد. ماه آبان آب و هوایی مابین مهر و آذر دارد و آذر نیز همانند زمستان پرباران است.

فصل زمستان کیش را به کسانی که دوست دارند در ساحل آفتابی بنشینند پیشنهاد نمی کنیم. دمای هوا بین ۹ تا ۲۲ درجه در شبانه روز متغیر بوده و هوای سرد و خنک زمستان یکی از دلایلی است که آن را به بهترین زمان سفر به کیش تبدیل می کند.

قیمت تور کیش

برای مشاهده قیمت تور کیش و سفر به کیش و اقامت در این شهر گزینه های متنوعی پیش روی شما قرار دارد. از آن جایی که امکان سفر از مبدا شما به کیش وهرآنچه نیاز دارید در تور وجود دارد یا خیر حتما با آژانس هواپیمایی مورد نظرتان مشورت کنید. روش سفر روی قیمت تور کیش بسیار اثر گذار است. همچنین هتلی که از میان هتل های کیش برای اقامت در آن انتخاب می کنید یکی از مهم ترین عوامل تعیین قیمت تور کیش  محسوب می شود.

برای رزرو تور کیش ارزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز وارد سایت سفیر گردش شوید و قیمت تور کیش  را در آژانس های مسافرتی متعددی با هم مقایسه و بررسی نمایید. با سفیر گردش می توانید تور کیش  ارزان را به راحتی و تنها با چند کلیک انتخاب کنید.

عنوان تور
مدت اقامت
ایرلاین و آژانس
قیمت