تور دبی سفیر گردش

در تور دبی سفیر گردش می توانید اطلاعات جامعی از سفر به دبی , خرید تور لحظه آخری دبی و مقایسه قیمت تور دبی در آژانس های هواپیمایی معتبر را بدست آورید.

تور دبی سفیر گردش , شهر دبی دومین شهر گران‌قیمت منطقه خاورمیانه و بیستمین شهر لوکس دنیا شناخته می‌شوداین شهر که به نام عروس خلیج فارس شهرت دارد، یکی از مدرن‌ترین شهرهای دنیاست. سفر به دبی با تهیه تور دبی یک خاطره متفاوت و تجربه بی‌همتا را برایتان رقم می‌زند.

موقعیت عالی این شهر، آب و‌هوای فوق‌العاده، هتل‌های شیک و راحت، تفریحات بی‌نظیر و خاطره‌انگیز، شکوه خیره‌کننده دریا و... این شهر را برای استقبال از مسافران و گردشگران آماده کرده‌ است. هر روزه عده زیادی از گردشگران داخلی و خارجی و به ویژه ایرانیان، دبی را به عنوان مقصد توریستی خود انتخاب می‌کنند.

بهترین زمان سفر به دبی

همانطور که می دانید دبی آب و هوای گرمسیری بیابانی دارد. تابستان ها به شدت گرم و مرطوب و متوسط دمای روز حدود ۴۱ و در شب حدود ۳۰ درجه سانتی گراد است. زمستان ها گرم و کوتاه و متوسط دمای روز حدود ۲۳ و در شب ۱۴ درجه سانتی گراد است. بیشتر روزهای سال آفتابی است و مقدار بارش باران در دهه های اخیر افزایش پیدا کرده و سالانه حدود ۱۵۰ میلی متر است که بیشتر در ماه های آذر تا اسفند اتفاق می افتد.

بهار و تابستان

با توجه به موقعیت جغرافیایی دبی، شرایط جوی و آب و هوایی در فصل تابستان در این شهر تقریبا می توان گفت غیرقابل تحمل است. نکته بسیار مهمی که وجود دارد اگر بتوانید گرمای هوا را در فصل تابستان در این شهر تحمل کنید می توانید سفری بسیار مقرون به صرفه داشته باشید چرا که می توانید در بهترین و مشهورترین هتل های دبی اتاق رزرو کنید.

پاییز و زمستان

در فصل های سرد سال که از اواسط مهر ماه تا اواخر اسفند و فروردین در این شهر شرایط نسبتا بهتری برقرار است و به اصطلاح به آن فصل پر مسافر یا های سیزن می گویند؛ به عبارتی می توان گفت که بهترین زمان سفر به دبی فصل های سرد سال که به یقین هم درست است. در طول زمستان میانگین دمای روز دبی ۲۵ درجه ی سانتیگراد است. میانگین دمای شب در نزدیکی خط ساحلی بین ۱۲ درجه تا ۱۵ درجه ی سانتیگراد متغیر، و در مناطق بیابانی این دما ۵ درجه ی سانتیگراد است. در مناطق بیابانی شب ها نسبتا خنک تر هستند. در مناطق ساحلی میانگین رطوبت هوا به ۵۰% تا ۶۰% می رسد. به این صورت که همه چیز برای یک سفر دلچسب برایتان فراهم می آید. اما با توجه به بالا رفتن هزینه های به دلیل ازحام مسافر سفری مقرون به صرفه نخواهید داشت.

قیمت تور دبی

برای مشاهده قیمت تور دبی و سفر به دبی و اقامت در این شهر گزینه های متنوعی پیش روی شما قرار دارد. از آن جایی که امکان سفر از مبدا شما به دبی وهرآنچه نیاز دارید در تور وجود دارد یا خیر حتما با آژانس هواپیمایی مورد نظرتان مشورت کنید. روش سفر روی قیمت تور دبی بسیار اثر گذار است. همچنین هتلی که از میان هتل های دبی برای اقامت در آن انتخاب می کنید یکی از مهم ترین عوامل تعیین قیمت تور دبی محسوب می شود.

برای رزرو تور دبی ارزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز وارد سایت سفیر گردش شوید و قیمت تور دبی را در آژانس های مسافرتی متعددی با هم مقایسه و بررسی نمایید. با سفیر گردش می توانید تور دبی  ارزان را به راحتی و تنها با چند کلیک انتخاب کنید.

عنوان تور
مدت اقامت
ایرلاین و آژانس
قیمت