تور سن پترزبورگ سفیر گردش

در تور سن پترزبورگ سفیر گردش می توانید اطلاعات جامعی از سفر به سن پترزبورگ , خرید تور لحظه آخری سن پترزبورگ و مقایسه قیمت تور سن پترزبورگ در آژانس های هواپیمایی معتبر را بدست آورید.

سن پترزبورگ به عنوان پایتخت فرهنگی و قلب تاریخی روسیه شناخت می شود .با توجه به غنای فرهنگی و تاریخی این شهر معمولا تورهای سن پترزبورگ نیز با محوریت جاذبه های فرهنگی و تاریخی این شهر زیبا برگزار می شوند. این شهر به دلیل موقعیت جغرافیایی خود که بر روی دلتای رود نوا قرار دارد، رودهای فرعی و کانال های آبی فراوانی را در خود جای داده است و به همین دلیل از گذشته تا به الان پل های فراوانی(بیش از 800 پل) نیز در سن پترزبورگ ساخته شده است. همانطور که بیان کردیم این شهر به عنوان موزه ای بزرگ شناخته می شود و بنابراین جای جای آن دیدنی و تاریخی است. از جمله بهترین و مطرح ترین جاهای دیدنی آن می توان به؛ موزه هرمیتاژ، کلیسای سنت ایزاک، قلعه پیتر و پائول، کلبه پتر کبیر، کلیسای ناجی در خون، موزه دولتی روسیه، کاخ کنستانتینوفکسی، کاخ کاترین و کاخ پترهوف اشاره کرد.

بهترین زمان سفر به سنت پترزبورگ

فصل تابستان: میانه‌های ماه ژوئن تا سپتامبر (۲۶ خرداد تا ۸ مهر(

دمای بالا با میانگین ۱۵٫۶ درجه سانتی‌گرادی، به علاوه جشن‌های محبوب شب‌های سفید، میانه‌های ماه ژوئن تا سپتامبر را تبدیل به فصلی دلپذیر برای سفر به سن پترزبورگ کرده است.

فصل زمستان: ماه‌های اکتبر تا میانه‌های آوریل (۹ مهر تا ۲۷ فروردین(

فصل زمستان در سن پترزبورگ با افت دما در اوایل ماه اکتبر به زیر صفر درجه سانتی‌گراد، بسیار سریع رخ می‌دهد. این زمان سفر ممکن است، ارزش به جان خریدن یخبندان را داشته باشد؛ فقط پالتوهای گرم خود را فراموش نکنید.

فصل بهار:‌ اواخر ماه آوریل تا میانه‌های ماه ژوئن (۲۸ فروردین تا ۲۵ خرداد(

اواخر ماه آوریل تا میانه‌های ماه ژوئن، فصل میان فصل داغ و خلوت گردشگری سن پترزبورگ، آب و هوایی تقریبا گرم‌تر از زمستان با دمای میانگین ۴٫۴ درجه سانتی‌گرادی دارد.

 

قیمت تور سن پترزبورگ

برای مشاهده قیمت تور سن پترزبورگ و سفر به سن پترزبورگ و اقامت در این شهر گزینه های متنوعی پیش روی شما قرار دارد. از آن جایی که امکان سفر از مبدا شما به سن پترزبورگ وهرآنچه نیاز دارید در تور وجود دارد یا خیر حتما با آژانس هواپیمایی مورد نظرتان مشورت کنید. روش سفر روی قیمت تور سن پترزبورگ بسیار اثر گذار است. همچنین هتلی که از میان هتل های سن پترزبورگ برای اقامت در آن انتخاب می کنید یکی از مهم ترین عوامل تعیین قیمت تور سن پترزبورگ محسوب می شود.

برای رزرو تور سن پترزبورگ ارزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز وارد سایت سفیر گردش شوید و قیمت تور سن پترزبورگ را در آژانس های مسافرتی متعددی با هم مقایسه و بررسی نمایید. با سفیر گردش می توانید تور سن پترزبورگ ارزان را به راحتی و تنها با چند کلیک انتخاب کنید.


عنوان تور
مدت اقامت
ایرلاین و آژانس
قیمت