اخبار گردشگری جهان

شروع سفرهای دریایی در هنگ کنگ

شروع سفرهای دریایی در هنگ کنگ
سفیر گردش - دولت هنگ کنگ برای شروع مجدد بخش سفر دریایی خود در پایان ماه جولای را هدف قرار داده و به دو خط مسافرتی چراغ سبز می دهد.
  بزرگنمایی:

سفیر گردش - دولت هنگ کنگ برای شروع مجدد بخش سفر دریایی خود در پایان ماه جولای را هدف قرار داده و به دو خط مسافرتی چراغ سبز می دهد تا سفرهای کوتاه از شهر را از سر بگیرند.

این کشتی های بادبانی هنگ کنگی باید مطابق با مجموعه جدیدی از پروتکل های ایمنی و بهداشتی باشند. کشتی ها با ظرفیت کاهش یافته 50 درصدی حرکت می کنند و مسافران همچنین هنگام سوار شدن باید از برنامه ردیابی تماس با دولت LeaveHomeSafe استفاده کنند.

کلیه مسافران - به استثنای مسافران دارای شرایط پزشکی و زیر 16 سال - باید کاملاً واکسینه شوند و 48 ساعت قبل از سوار شدن تست (PCR) دریافت کنند ، در حالی که خدمه موجود در کشتی ها باید کاملا واکسینه شوند و هر 14 آزمایش PCR انجام دهند.

جف بنت ، مدیر عامل Worldwide Cruise Terminals ، مجری پایانه کروز Kai Tak ، گفت که این مکان دارای واحدهای ضد عفونی کننده هدفمند HVAC و تلفن همراه UV-C ، سیستم های پیشرفته نظارت بر درجه حرارت و کیفیت هوا و امکانات سرویس بهداشتی لمسی از دیگر ویژگی های ایمنی است.


نظرات شما