تور مسکو سفیر گردش

در تور مسکو سفیر گردش می توانید اطلاعات جامعی از سفر به مسکو , خرید تور لحظه آخری مسکو و مقایسه قیمت تور مسکو در آژانس های هواپیمایی معتبر را بدست آورید.

شهر مسکو وسیع ترین و پرطرفدارترین شهر روسیه محسوب می شود و یکی از بزرگ ‌ترین کلان ‌شهرهای قاره اروپا نیز به شمار می رود که هزاران گردشگر و مسافر  سالانه روانه این پایتخت زیبا می شوند. همچنین مسکو مرکز سیاسی ، اقتصادی ، مذهبی ، تاریخی ، مالی ، آموزشی و حمل و نقل فدراسیون روسیه ‌محسوب می شود و این شهر در کنار رودخانه مسکو و در ناحیه فدرال روسیه که جزو " روسیه اروپایی " محسوب می ‌شود قرار گرفته است ، کاخ کرملین معروف قبل از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی به عنوان اقامتگاه تشریفاتی رئیس جمهور شوروی، مورد استفاده قرار می‌ گرفته است. اما نکته اساسی این پایتخت زیبا این است که این شهر امروزه یکی از مراکز اقتصادی مهم و بزرگ در جهان و مهمترین شهر روسیه می باشد ، مسافران و گردشگران تور مسکو می توانند از زیبایی های تاریخی و طبیعی این شهر بی نظیر دیدن فرمایند.

بهترین زمان سفر به مسکو

اگر قصد سفر به مسکو را دارید، بهترین زمان سفر را می توان در فصل تابستان دانست. زمستان های مسکو به شدت سرد هستند و این مسئله می تواند به شدت موجب آزار شما شود. از طرفی فصل تابستان بهترین زمان سفر به مسکو محسوب می شود، چرا که در این زمان شرایط آب و هوایی مسکو در بهترین وضعیت خود قرار دارد.

ماه های بهاری همچون آوریل و مه نیز ماه های مناسبی برای سفر به روسیه محسوب می شوند. در فصل بهار بارش ها در شهر مسکو بیشتر است و آفتاب قوت تابستانی خود را ندارد. به طور کلی بهترین زمان های سفر به مسکوی روسیه را می توان از ماه دوم بهار تا شروع ماه ابتدایی پاییز دانست.

 

قیمت تور مسکو

برای مشاهده قیمت تور مسکو و سفر به مسکو و اقامت در این شهر گزینه های متنوعی پیش روی شما قرار دارد. از آن جایی که امکان سفر از مبدا شما به مسکو وهرآنچه نیاز دارید در تور وجود دارد یا خیر حتما با آژانس هواپیمایی مورد نظرتان مشورت کنید. روش سفر روی قیمت تور مسکو بسیار اثر گذار است. همچنین هتلی که از میان هتل های مسکو برای اقامت در آن انتخاب می کنید یکی از مهم ترین عوامل تعیین قیمت تور مسکو محسوب می شود.

برای رزرو تور مسکو ارزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز وارد سایت سفیر گردش شوید و قیمت تور مسکو را در آژانس های مسافرتی متعددی با هم مقایسه و بررسی نمایید. با سفیر گردش می توانید تور مسکو ارزان را به راحتی و تنها با چند کلیک انتخاب کنید.

عنوان تور
مدت اقامت
ایرلاین و آژانس
قیمت