تور پکن سفیر گردش

در تور پکن سفیر گردش می توانید اطلاعات جامعی از سفر به پکن , خرید تور لحظه آخری پکن و مقایسه قیمت تور پکن در آژانس های هواپیمایی معتبر را بدست آورید.

تور پکن سفیر گردش , پکن در کنار بافت تاریخی و آثار کهنی که در خود جای داده، بخش مدرنی نیز دارد که این تنوع باعث شده به یکی از محبوب‌ترین مقاصد چین برای گردشگران و مسافران  تبدیل شود. از جاذبه‌های دیدنی که می توان با تور پکن از آنها لذت برد  به این موارد می توان اشاره کرد: دیوار بزرگ موتیانیو (دیوار بزرگ چین)، معبد بهشت، باغ وحش پکن، معبد لاما، ورلد پارک پکن، میدان تیانانمن، کاخ سامر، خیابان وانگ فیوجینگ، تالار یادبود رئیس مائو (مائوزشی جیینتانگ) و...

بهترین زمان سفر به پکن

فصل بهار: ماه‌های مارچ تا می (۱۰ اسفند تا ۱۰ خرداد(

فصل بهار، فصلی پویا و مناسب برای سفر به پکن است. دما در این فصل تا ۱۰ و ۱۵٫۶ درجه سانتی‌گراد بالا می‌رود و درختان، غرق در شکوفه‌های بهاری می‌شوند.

فصل تابستان: ماه‌های ژوئن تا آگوست (۱۱ خرداد تا ۹ شهریور(

دمای ۲۶٫۷ درجه سانتی‌گرادی در تابستان، با درصد رطوبت بالا همراه است. اگر در ماه‌های جولای و آگوست (۱۰ تیر تا ۹ شهریور) به پکن می‌آیید، حتما چتر به همراه داشته باشید، زیرا این دو ماه، پر باران‌ترین زمان سال هستند.

فصل پاییز: ماه‌های سپتامبر تا اکتبر (۱۰ شهریور تا ۹ آبان(

پکن کماکان در ماه سپتامبر (۱۰ شهریور تا ۸ مهر)، روزهای گرمی را تجربه می‌کند، اما کاهش قابل توجه رطوبت سبب می‌شود که گردش در خیابان‌های شهر، بسیار راحت‌تر باشد.

در فصل پاییز، دما در طول شب به ۱۰ تا ۴٫۴ درجه سانتی‌گراد می‌رسد

فصل زمستان: ماه‌های نوامبر تا فوریه (۱۰ آبان تا ۹ اسفند(

باید بدانید دما در این زمان از سال حدودا ۱٫۱- تا ۴٫۴ درجه سانتی‌گراد است و شب‌ها دما به زیر صفر می‌رسد و یخبندان می‌شود.

 

قیمت تور پکن

برای مشاهده قیمت تور پکن و سفر به پکن و اقامت در این شهر گزینه های متنوعی پیش روی شما قرار دارد. از آن جایی که امکان سفر از مبدا شما به پکن وهرآنچه نیاز دارید در تور وجود دارد یا خیر حتما با آژانس هواپیمایی مورد نظرتان مشورت کنید. روش سفر روی قیمت تور پکن بسیار اثر گذار است. همچنین هتلی که از میان هتل های پکن برای اقامت در آن انتخاب می کنید یکی از مهم ترین عوامل تعیین قیمت تور پکن محسوب می شود.

برای رزرو تور پکن ارزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز وارد سایت سفیر گردش شوید و قیمت تور پکن  را در آژانس های مسافرتی متعددی با هم مقایسه و بررسی نمایید. با سفیر گردش می توانید تور پکن  ارزان را به راحتی و تنها با چند کلیک انتخاب کنید.

عنوان تور
مدت اقامت
ایرلاین و آژانس
قیمت